iOS pažinčių programėlių 2016 metų gruodžio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujinto populiariausių iOS pažinčių programėlių Lietuvoje reitingo lydere išlieka pažinčių programėlė Tinder. Ji vis dar stipriai aplenkusi antroje vietoje esančią socialinio tinklo Badoo programėlę, tačiau atotrūkis tarp jų po truputį mažėja.

Į trečiąją reitingo poziciją po trumpos pertraukos sugrįžta pažinčių svetainės Draugas.lt pažintys programėlė.

Didžiausią šuolį į viršų fiksuojame pažinčių programėlių LOVOO ir Bumble pozicijose. Šios programėlės kyla per 10 pozicijų atitinkamai į 6 ir 10 vietas. Tai yra aukščiausia LOVOO pozicija reitingo istorijoje.

Tuo tarpu didžiausią kritimą žemyn demonstruoja pažinčių programėlė MeetMe, kuri krenta iš 7 į 22 vietą.

Šio mėnesio reitingą papildė ir penkios naujos programėlės. Aukščiausią poziciją pasiekė Instragram vartotojams ieškoti pažinčių skirta nine. Ji debiutuoja 8 vietoje.

14 vietoje po poros mėnesių pertraukos į populiariausių programėlių sąrašą sugrįžta pažinčių kokybę vertinanti programėlė The Inner Circle. Tokią pačią situaciją fiksuojame ir pažinčių programėlės lesbietėms ir biseksualioms moterims Her reitinge. Ši programėlė sugrįžta po kelių mėnesių pertraukos ir šį mėnesį užima 17 vietą.

Pirmą kartą reitinge debiutuoja apsikabinimus mėgstantiems žmonės skirta programėlė Spoonr, kuri užima 19 vietą.

24 vietoje po mėnesio pertraukos į sąrašą sugrįžta programėlė draugų pokalbiams, flirtui ar meilei paieškos programėlė Mamba.

Google Play pažinčių programėlių 2016 metų birželio reitingo atnaujinimai

Tinder

Atnaujintas populiariausių Google Play pažinčių programėlių Lietuvoje reitingas.

Kaip ir prieš mėnesį, Tinder vis dar išlieka populiariausia pažinčių programėle Lietuvoje.

Pirmąjį pasikeitimą fiksuojame trečioje vietoje buvusios programėlės Draugas.lt pažintys kritimą iš reitingo. Jos vietą užėmė Twoo programėlė, kuri reitinge kyla iš 5 pozicijos. Taip pat iš reitingo iškrito ir pažinčių programėlė Moco, kuri buvo 23 vietoje.

Didžiausią augimą fiksuojame pažinčių programėlės AnastasiaDate pozicijoje. Ji kyla per 7 vietas iš 17 į 10 vietą. Tuo tarpu didžiausią kritimą demonstruoja pažinčių programėlė Bumble krentanti iš 16 į 22 poziciją.

Reitingą papildė 12 pozicijoje esanti programėlė Wakie bei 23 vietoje debiutuojanti Tagged.

Kaip poros šnipinėja antrųjų pusių pažinčių paieškas?

Technologijos palengvino neištikimybę. Tokios programėlės kaip Tinder, Bumble ar Grindr suteikia niekada nesibaigiančius potencialių pažinčių pasiūlymus, o slaptažodžiais apsaugoti telefonai užtikrina, kad žinutės apie neteisėtus vakarienės planus niekas nesužinos. Tačiau technologijos taip pat padidino tikimybę sugauti neištikimą partnerį naudojant įvairias svetaines ar programėles, kurios gali aptikti neištikimybės pėdsakus.

Slaptos paslaugos, tokios kaip Swipebuster, kurios leidžia pavydiems mylimiesiems sekti mylimojo veiksmus be jų žinios, yra prieštaringos. Į šią kategoriją patenka tiek svetainės, kurios naudoja viešus duomenis, tiek šnipinėjimo programos, tokios kaip FlexiSPY ir mSpy, kurios jas įdiegus, suteikia galimybę nuotoliniu būdu stebėti kito asmens telefoną. Taip pat egzistuoja ir labiau etiškos programėlės, tokios kaip Couple Tracker ir mCouple, kurios partneriams susitarus suteikia galimybę prisijungti prie žinučių, skambučių, Facebook veiksmų ir GPS vietovės duomenų.

Papildomai galima rasti įvairių įrenginių, tokių kaip dūmų detektoriuose paslėptos slaptos kameros ar čiužiniai, kuriuose įmontuoti judesio davikliai, fiksuojantys įtartinus judesius. Šios technologijos gali patvirtinti įtarimus, bet tuo pačiu jie gali pakurstyti paranoją ir apsunkinti pasitikėjimo atkūrimą santykiuose.

Poros šniukštinėja savo partnerius, ne todėl, kad jie yra neetiški monstrai. Jie šniukštinėja, nes nori gauti apčiuopiamą savo įtarimų patvirtinimą. Bet kuris santykių ekspertas ar geras draugas jums patars, kad geriau yra pasikalbėti ir išsiaiškinti su partneriu, o ne diegti programėlę, kuri seką jų buvimo vietą. Tačiau jei atsakymas į klausimą „ar tu esi man neištikimas?“ yra „ne“, tai gali būti sunku priimti paneigimą. Abejonės gali būti tokios pat galingos, kaip ir neabejotinas faktas.

Slaptos stebėjimo technologijos taip pat ir teisiškai gana prieštaringos. Kadangi Swipebuster naudoja viešus duomenis, svetainė yra teisėta, bet daug kur yra nelegalu sekti svetimą įrenginį be vartotojo sutikimo. Dauguma šnipinėjimo kompanijų tvirtina, kad jų produktai yra sukurti legaliems tikslams stebėti vaikus ar įmonių darbuotojus, tačiau jų svetainės taip pat reklamuojamos ir nepasitikintiems savo partneriais vyrams ar žmonoms.

Iš kitos pusės, sekimo programėlės, kurias poros bendru sutarimu sutinka naudoti, gali būti tiek legalius, tiek naudingos tam tikrais atvejais. Visiškas skaidrumas gali būti efektyvus sprendžiant ankstesnių romanų pasekmes, kai dingęs pasitikėjimas vienam kitu.

Šaltinis: The Guardian

 

Bumble pažinčių programėlėje siūlomi politiniai filtrai

Bumble - 2016-03-30 15.42.49

Pažinčių programėlės Bumble, kurioje tik moterys gali pradėti bendravimą, vartotojai nuo šiol galės pasinaudoti politiniais filtrais, kurie leis sužinoti už ką žmonės balsuoja prieš išreiškiant jam simpatiją. Šią galimybę išnaudos tik besidomintys JAV politiką, bet gal programėlei išpopuliarėjus Lietuvoje, ši galimybė bus pasiūlyta ir Lietuvos vartotojams.

Šaltinis: Daily Times