Pažinčių svetainių ir programėlių reitingai

Populiariausios pažinčių svetainės Lietuvoje

Populiariausios pažinčių svetainės Lietuvoje

25 populiariausių pažinčių svetainių Lietuvoje reitingas, kuris sudaromas ir atnaujinamas periodiškai, remiantis duomenimis apie svetainės lankytojų skaičių, aktyvumą, narių skaičių ir kitus kriterijus. Į šį reitingą patenka tos svetainės, kurios yra lietuviškos ir skirtos lietuviams ar Lietuvoje gyvenantiems asmenims.


Populiariausios pažinčių suaugusiems svetainės Lietuvoje

Populiariausios pažinčių suaugusiems svetainės Lietuvoje - Pažinčių bumas

Populiariausių pažinčių svetainių suaugusiems Lietuvoje reitingas, kuris sudaromas ir atnaujinamas periodiškai, remiantis duomenimis apie svetainės lankytojų skaičių, aktyvumą, narių skaičių ir kitus kriterijus. Į šį reitingą patenka tos svetainės, kurios yra lietuviškos ir skirtos vyresniems nei 18 metų lietuviams ar Lietuvoje gyvenantiems asmenims, ieškantiems pažinčių intymiems santykiams.


Populiariausios nemokamos pažinčių svetainės Lietuvoje

Populiariausios nemokamos pažinčių svetainės Lietuvoje - Pažinčių bumas

Populiariausių nemokamų pažinčių svetainių Lietuvoje reitingas, kuris sudaromas ir atnaujinamas periodiškai, remiantis duomenimis apie svetainės lankytojų skaičių, aktyvumą, narių skaičių ir kitus kriterijus. Į šį reitingą patenka tos svetainės, kurios yra lietuviškos ir skirtos lietuviams ar Lietuvoje gyvenantiems asmenims, bei kuriose vartotojai gali nemokamai bendrauti su kitais svetainės vartotojais. Papildomos svetainės paslaugos gali būti mokamos.


Populiariausios rimtų pažinčių svetainės Lietuvoje

Populiariausios rimtų pažinčių svetainės Lietuvoje - Pažinčių bumas

Populiariausių rimtų pažinčių svetainių Lietuvoje reitingas, kuris sudaromas ir atnaujinamas periodiškai, remiantis duomenimis apie svetainės lankytojų skaičių, aktyvumą, narių skaičių ir kitus kriterijus. Į šį reitingą patenka tos svetainės, kurios yra lietuviškos ir skirtos lietuviams ar Lietuvoje gyvenantiems asmenims, bei kurios yra orientuotos į ilgalaikių santykių kūrimą bei potencialios pažintys vertinamos pagal suderinamumą.


Populiariausios pažinčių svetainės pasaulyje

Populiariausios pažinčių svetainės pasaulyje - Pažinčių bumas

Populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje reitingas, kuris sudaromas ir atnaujinamas periodiškai, remiantis duomenimis apie svetainės lankytojų skaičių, aktyvumą, narių skaičių ir kitus kriterijus. Į šį reitingą patenka visos pažinčių svetainės.


Populiariausios pažinčių skelbimų svetainės Lietuvoje

Populiariausios pažinčių skelbimų svetainės Lietuvoje - Pažinčių bumas

Populiariausių pažinčių skelbimų svetainių Lietuvoje reitingas, kuris sudaromas ir atnaujinamas periodiškai, remiantis duomenimis apie svetainės lankytojų skaičių, aktyvumą, skelbimų skaičių ir kitus kriterijus. Į šį reitingą patenka visos pažinčių skelbimų svetainėse, kurios skirtos pažinčių paieškai arba turi atskirtą skiltį pažinčių skelbimams.


Populiariausios Google Play pažinčių programėlės Lietuvoje

Populiariausios Google Play pažinčių programėlės Lietuvoje - Pažinčių bumas

Populiariausių Google Play pažinčių programėlių Lietuvoje reitingas, kuris sudaromas ir atnaujinamas periodiškai, remiantis duomenimis apie programėlės populiarumą Google Play parduotuvėje, vartotojų, atsisiuntimų skaičių bei aktyvumą ir kitus kriterijus. Į šį reitingą patenka visos pažinčių programėlės, kurios skirtos pažinčių paieškai ir skirtos Android įrenginiams bei kurias galima įsigyti Google Play programėlių parduotuvėje.