Populiariausios pažinčių skelbimų svetainės Lietuvoje


 1. Skelbiu.lt


  Pažintys pramogos - Skelbiu.lt
  Didžiausias skelbimų portalas Lietuvoje, kuriame galite ne tik surasti moters, vyro ar poros ieškančių žmonių, bet ir patys patalpinti skelbimą.

  Svetainėje galite talpinti ar peržiūrėti ne tik pažinčių, bet ir transporto, nekilnojamojo turto bei įvairių kitų sričių skelbimus. Pažinčių skilties skelbimai yra mokami. Skelbimų, kurie nesusiję su komercine veikla, talpinimas yra nemokamas privatiems asmenims, o juridinių asmenų ar komerciniai privačių asmenų skelbimai yra apmokestinti.


 2. Alio.lt


  Pažinčių skelbimai - Alio.lt
  Skelbimų svetainė, kurioje skelbimų ras ir ieškantys naujų pažinčių. Pažinčių svetainėje ieško moterys, vyrai ir poros. Pažinčių skelbimus taip pat galima filtruoti ir pagal pažinčių paieškų tikslą, amžių ar savivaldybę.

  Svetainėje galima talpinti ne tik pažinčių, bet ir įvairių kitų kategorijų skelbimus.


 3. rinka.lt


  Pažinčių skelbimai
  Skelbimų svetainė, kurioje galite rasti merginą, vaikiną ar porelę. Taip siūloma kategorija ir susipažindinimo paslaugų ieškantiems ar jas siūlantiems.

  Be pažinčių skelbimų, svetainėje talpinami auto, nekilnojamojo turto, darbo ir kitų kategorijų skelbimai.


 4. skelbimai.lt


  Pažintys, mergina iesko vaikino, vedusi moteris iesko, 16m mergina iesko vaikino | Kokybiški skelbimai Skelbimai.lt
  Pažinčių skelbimai, ieškantiems vaikino ar merginos. Svetainėje taip pat talpinami skelbimai transporto, nekilnojamojo turto, darbo bei verslo, namų ir buities bei daugelyje kitų kategorijų.


 5. eLenta.lt


  Pažinčių skelbimai - eLenta.lt
  Pažinčių skelbimai ieškantiems merginos ar vaikino Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitame mieste. Svetainėje taip pat talpinami ir kitų kategorijų skelbimai.


 6. Skelbikas.lt


  Pažinčių skelbimai | Skelbikas.lt
  Skelbimų svetainė siūlanti įvairių kategorijų skelbimus. Ieškantys pažinčių šioje svetainėje gali rasti merginą, vaikiną ar porą.


 7. draugas.lt skelbimai


  Pažintys | Nemokami skelbimai
  Pažinčių svetainės draugas.lt skelbimų svetainė, kurioje galite rasti merginą, vaikiną bei porelę, o taip pat ir pažinčių užsienyje, SMS pažinčių ar XXX pažinčių. Svetainėje taip pat talpinami ir kitų kategorijų skelbimai.


 8. nemokamiskelbimai.lt


  Pažintys
  Pažinčių skelbimai, ieškantiems merginos, vaikino, porelės, sex skelbimų ar paslaugų. Taip pat svetainėje skelbiami ir kitų kategorijų skelbimai.


 9. One skelbimai


  Pažinčių skelbimai | Skelbimai.One.lt
  Pažinčių skelbimai, ieškantiems vaikino, merginos, draugų ar porelės. Svetainėje taip pat siūloma galimybė talpinti kitų kategorijų skelbimus, skaityti naujienas, ieškoti pažinčių ar žaisti žaidimus.


 10. Londonietė skelbimai


  Pažintys: merginos, vaikinai, moterys, vyrai, pažintys UK, pažintys Anglijoje, pažinčių skelbimai
  Skelbimai dirbantiems ar keliaujantiems ir ieškantiems pažinčių vyrams ar moterims Anglijoje. Svetainėje skelbiami ir skelbiamai darbo, paslaugų, nekilnojamojo turto, vaikų bei rankdarbių kategorijose.

  Svetainėje galite taip pat skaityti ir straipsnius įvairiomis temomis, bendrauti forume ar peržiūrėti naudingas nuorodas kataloge.


 11. LŽ skelbimai


  PAŽINTYS - skelbimai Anglijoje, D. Britanijoje, UK
  Pažinčių skelbimai merginoms ir vaikinams Didžiojoje Britanijoje. Svetainėje skelbiami skelbimai ne tik pažinčių, bet ir kitomis temomis, kurios aktualios Didžiosios Britanijos lietuviams.


 12. Nemokami-skelbimai.com


  Pažinčių skelbimai
  Nemokamų skelbimų svetainė, kurioje galite talpinti ir pažinčių skelbimus.


 13. plastake.lt


  Erotinių pažinčių svetainė, slapti pasimatymai - plastake.lt
  Erotinių pažinčių skelbimų svetainė, ieškantiems antros pusės tiek trumpalaikiams, tiek ilgalaikiams slaptiems pasimatymams. Svetainėje taip pat skelbiami sex pasiūlymų bei striptizo paslaugų skelbimai.


 14. SMSTV


  Skelbimai -Pažinčių skelbimai
  SMS pažinčių skelbimų svetainė. Svetainėje taip pat galite rasti erotinių vaizdo klipų, SMS pažintis, foto galeriją, video pokalbius.


 15. PazinciuBiuras.LT


  SMS pažintys, Rimtos pažintys, SMS skelbimai | PazinciuBiuras.LT
  Rimtų SMS pažinčių svetainė, ieškantiems vaikino ar merginos. Taip pat svetainėje rasite ir anekdotų, kurie pralinksmins.


 16. Skyper.lt


  Pagrindinis - Skyper.lt - Skype pažintys
  Skype pažinčių skelbimų svetainė ieškantiems draugų bendravimui. Skelbimus galima filtruoti pagal amžių ir lytį.

  Plačiau: Skyper.lt apžvalga


 17. SMSpazintys.lt


  SMSpazintys.lt - Tavo pažinčių portalas
  Lietuviškas SMS pažinčių skelbimų portalas. Skelbimai rodomi ne tik internete, bet ir projekto smspazintys.lt skyreliuose laikraščiuose. Visi skelbimai tikrinami.


 18. Alioskelbimai.lt


  Alioskelbimai.lt: Pažintys Darbo, laisvalaikio - psl. 1
  Pažinčių skelbimai susipažinti su vyru ar moterimi draugystei, flirtui, laisvalaikio praleidimui ar vedyboms. Skelbimus galima filtruoti pagal amžių, lytį, pažinties tikslą, miestą ir peržiūrėti skelbimus tik su nuotraukomis. Svetainėje talpinami ir kitų temų skelbimai.


 19. Skelbimas1.lt


  Pažintys | Nemokami skelbimai - Skelbimas1.lt
  Pažinčių skelbimai, ieškantiems merginos ar vaikino.


 20. Vanile.lt sex skelbimai


  Sex skelbimai, seksas, sex galerija - sexskelbimai.vanile.lt
  Erotinių pažinčių skelbimai, ieškantiems merginos, vaikino ar porelės seksui. Taip pat svetainėje galite rasti paslaugų skelbimų.


 21. X Pažintys


  X Pažintys « Norintiems draugauti
  Pažinčių skelbimų svetainė norintiems draugauti. Svetainėje rasite ne tik pažinčių skelbimų, bet ir merginų bei vaikinų foto ir video klipų.

  Plačiau: X Pažintys apžvalga


 22. S-pazintys.lt


  SEX PAŽINČIŲ SKELBIMAI - S-pazintys.lt - SMS pažintys
  SMS pažinčių skelbimų suaugusiems svetainė.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.