Populiariausios nemokamos pažinčių svetainės Lietuvoje

Šiame puslapyje pateikiamos populiariausios lietuviškos pažinčių svetainės, kuriose galima nemokamai skaityti ir rašyti žinutes svetainės nariams. Kitos svetainės paslaugos gali būti apmokestintos.


 1. flirtas.lt


  Pažintys ir Draugai - ieškok flirtas.lt portale (Pažinčių Skelbimai)
  Pažinčių svetainė, kurios vizija yra lengva, greita ir linksma bendraminčių paieška. Svetainėje galima dalintis savo nuotraukomis, vaizdo įrašais bei naujienomis. Svetainės šūkis – meilė prasideda nuo flirto, tad jos kūrėjai skatina drąsiai leistis į naujas pažintis ir sukūrė platformą, kurioje būtų paprasta ir patogu ieškoti antrosios pusės.

  Net jei nerasite sau gyvenimo meilės, galite sutikti naujų draugų, praplėsti savo pažinčių ratą ir paįvairinti laisvalaikį nuotaikingais pasimatymais.

  Plačiau: flirtas.lt apžvalga


 2. draugas.lt pažintys


  Pažintys internetu. Atrask naujas pažintis kasdieną! | Draugas.lt
  Viena didžiausių ir populiariausių pažinčių svetainių Lietuvoje. Svetainėje galite ne tik užmegzti romantiškų pažinčių ar net sutikti gyvenimo meilę, bet ir rasti bendraminčių ar tiesiog smagiai leisti laisvalaikį. Jūsų laukia platus narių pasirinkimas, su kuriais galėsite bendrauti tiek privačiai, tiek diskutuoti jus dominančiomis temomis forume. Svetainė suteikia ir galimybę susikurti el. paštą.

  Įvairi ir pramogų pasiūla – svetainės lankytojų laukia žaidimai, galimybė išbandyti jėgas protų mūšiuose ar pakelti nuotaiką juokeliais. Kai pritrūksta minčių, ką parašyti patikusiai merginai ar vyrukui, įkvėpimo galite pasisemti sveikinimų ir sparnuotų minčių skyrelyje. Ši svetainė yra gana universali ir įdomi tiek trokštantiems naujų pažinčių, tiek ieškantiems naudingos informacijos ir aktualių skelbimų ar norintiems paskelbti informaciją.

  Plačiau: draugas.lt pažintys apžvalga


 3. ieskok.lt


  Ieskok.lt - nemokamas pažinčių ir bendravimo puslapis
  Svetainė, kurioje ieškantys pažinčių gali bendrauti ir pramogauti žaisdami žaidimus, diskutuoti forume, prasiblaškyti skaitydami anekdotus ar sužinoti, ką žada horoskopai. Svetainėje taip pat veikia SMS pažintys, tad pokalbį pradėti ar pratęsti galima net neprisijungus prie interneto. Narių azartą bei saviraišką skatina ir fotokonkursai.

  Čia galėsite ne tik susipažinti su naujais žmonėmis ir galbūt sutikti sau tinkamiausią porą, bet ir skaityti straipsnius apie meilę, kuriuose netrūksta bendravimo su priešinga lytimi patarimų, o vienišiams – laisvalaikio idėjų, kurias galima įgyvendinti ir be antrosios pusės.

  Plačiau: ieskok.lt apžvalga


 4. HotNot.lt


  Pažintys - Pradinis puslapis - Greičiausios pažintys HotNot.lt
  Nuotraukų vertinimo ir pažinčių svetainė, pamėgta jaunimo. Kiekvieną dieną čia užmezgama vidutiniškai 6000 draugysčių. Nuotraukų vertinimo sistema padeda paspartinti pažintis. Svetainėje nereikia spėlioti, ar esate patrauklūs žaviai merginai ar vaikinui. Savo zonoje matysite, su kuriais nariais sieja abipusė simpatija.

  Svetainės lankytojų laukia ne tik greitos pažintys, bet ir pramogos – žaidimai, testai, dvikovos, vaizdo įrašai. Taip pat galima rasti bendraminčių, išreikšti savo nuomonę ar sulaukti vertingų patarimų diskusijų forume.

  Plačiau: HotNot.lt apžvalga


 5. eRosx.lt


  eRosx.lt - suaugusių pažintys
  Pažinčių ir diskusijų suaugusiems svetainė, pritaikyta mobiliesiems telefonams. Tai būdas greitai ir smagiai užmegzti aistringą pažintį. Svetainės nariai gali diskutuoti forume, privačiuose pokalbiuose bei karštojoje linijoje.

  eRosx.lt – čia prasideda viliojantys nuotykiai.

  Plačiau: eRosx.lt apžvalga


 6. Point.lt


  Pažintys, nuotraukos, blogai, albumai, žaidimai – Point.lt
  Internetinė bendruomenė, siūlanti galimybę bendrauti su draugais, susirasti naujų bičiulių bei sužinoti, ką apie jus mano kiti. Svetainėje galite užmegzti naujas pažintis ir galbūt rasti antrąją pusę. Vieni su kitais svetainės nariai gali bendrauti privačiomis žinutėmis, diskutuodami forume ar išreikšti nuomonę vertindami nuotraukas.

  Point.lt svetainėje jūsų laukia ne tik smagios pažintys, bet ir pramogos – žaidimai, testai, vaizdo įrašai, horoskopai. Galite pamiršti nuobodulį.

  Plačiau: Point.lt apžvalga


 7. tavomeile.lt


  Pažinčių portalas tavomeile.lt
  Pažinčių portalas suaugusiems žmonėms, kurie ieško rimtų santykių. Anksčiau ši svetainė buvo žinoma kaip lindoamor.lt. Skirtingai nei daugelyje kitų svetainių, čia užsiregistravusių vyrų ir moterų yra beveik po lygiai, todėl didelė tikimybė ne tik turiningai praleisti laiką ir smagiai pabendrauti, bet ir užmegzti romantišką draugystę, kuri gali peraugti į meilę.

  Didžioji dalis narių – turintys aukštąjį išsilavinimą ir pasirengę užmegzti rimtus, ilgalaikius santykius. Portalas tavomeile.lt – vieta, kur gali sutikti savo gyvenimo žmogų.

  Plačiau: tavomeile.lt apžvalga


 8. Labai.lt


  Pažintys nemokamai
  Pažinčių, diskusijų, pokalbių, skelbimų ir kitų laisvalaikio praleidimo priemonių svetainė. Jos nariai gali kelti nuotraukas, užmegzti naujas pažintis ar tiesiog paįvairinti savo laisvalaikį skaitydami horoskopus, atlikdami įvairius testus ar žiūrėdami linksmus vaizdo įrašus.

  Plačiau: Labai.lt apžvalga


 9. Pazintys.lt


  Pažintys, draugai | Pazintys.lt
  Viena didžiausių pažinčių svetainių Lietuvoje, kurioje galima nemokamai ieškoti pažinčių, tačiau už papildomas paslaugas reikia mokėti. Svetainės nariai gali ieškoti draugų ar antrosios pusės, bendrauti tiek privačiomis žinutėmis, tiek diskutuodami forume ir tiesiog smagiai leisti laiką. Čia jų laukia žaidimai, renginių anonsai bei vaizdo įrašai.

  Pazintys.lt pažinčių svetainė – puiki vieta naujoms draugystėms ir linksmam bendravimui internete bei realiems pasimatymams planuoti, kurie gali būti rimtų santykių pradžia.

  Plačiau: Pazintys.lt apžvalga


 10. Graziausi.lt


  Pažintys
  Nemokama pažinčių svetainė, kurioje galite įkelti neribotą nuotrauką kiekį ar parašyti neribotą žinučių kiekį. Svetainėje nariai gali talpinti ne tik savo anketą, bet ir įrašus ar atsakyti į klausimus, kurie padės jus lengviau atrasti kitiems nariams.

  Plačiau: Graziausi.lt apžvalga


 11. Ieskautaves.lt


  Naujos pažintys internetu. Rask savo antrąją pusę! - Ieškautaves.lt
  Šiuolaikiško dizaino nemokama pažinčių svetainė skirta tiems, kuriuos domina ilgalaikės pažintys lietuviškai. Čia galite ne tik rasti naujų bičiulių, bet ir sutikti antrąją pusę. Svetainė veikia ir kompiuteryje, ir išmaniajame telefone, tad yra patogiai pasiekiama, kad ir kur būtumėt.

  Kad nereikėtų spėlioti ir kankintis, nežinant, ar patinkate žaviam nepažįstamajam, sukurta sistema padės simpatiją išreikšti tiesiog vienu paspaudimu. Užmegzti pašnekesį su tuo, su kuo sieja abipusis susižavėjimas – lengviau ir veiksmingiau.

  Plačiau: Ieskautaves.lt apžvalga


 12. Meiluziai.lt


  Sex pazintys, xxx pazintys, erotines pažintys suaugusiems - Find dates here!
  Erotinių pažinčių suaugusiems svetainė, ieškantiems vyro, moters ar poros seksui. Svetainėje galima ne tik ieškoti pažinčių, bet ir leisti laisvalaikį peržiūrint nuotraukas ar vaizdo įrašus bei diskutuojant forume.

  Plačiau: Meiluziai.lt apžvalga


 13. pazintys.guru


  pazintys.guru - čia pažintys, merginos, flirtas
  Nemokama interneto pažinčių svetainė. Svetainėje siūloma automatinė poros parinkimo sistema, kuri leidžia lengviau rasti tinkamus partnerius. Tai padės sutaupyti laiko, neapkraus jūsų sudėtingais psichologiniais asmenybės testais, o tiesiog parinks geriausią variantą pagal jūsų išsakytus norus.

  pazintys.guru – paprastas būdas susipažinti. Jūsų laukia ne tik malonus flirtas, bet ir smagus laisvalaikis. Svetainėje rasite žaidimų, muzikos bei įdomių, lengvai skaitomų ir naudingų straipsnių.

  Plačiau: pazintys.guru apžvalga


 14. Pazintys.biz


  Pazintys
  Nemokama lengvų interneto pažinčių svetainė, ieškantiems neįpareigojančio bendravimo ar nuotaikingų pasimatymų. Paprastas būdas susipažinti ir paįvairinti savo laisvalaikį.

  Plačiau: Pazintys.biz apžvalga


 15. YS.lt


  YS.lt - socialinis portalas
  Socialinis tinklas, kuriame galite rasti naujų pažinčių flirtui, draugystei ar meilei. Svetainėje taip pat galima žiūrėti vaizdo įrašus bei žaisti žaidimus. Tai platforma paįvairinti savo laisvalaikį, skirti pasimatymus, o gal net sutikti antrąją pusę, apie kurią seniai svajojate.

  Plačiau: YS.lt apžvalga


 16. mylimi.lt


  Pirmas puslapis - Nemokamų pažinčių svetainė mylimi.lt
  Nemokamos pažintys, ieškantiems meilės. Svetainė skirta vienišiams, ieškantiems naujų pažinčių, malonios draugijos ir įdomaus bendravimo. Nariai gali su dominančiais asmenimis susirašinėti, skirti pasimatymus, mėgautis romantika. Čia gimusios draugystės gali peraugti ir į didelę meilę bei šeimos sukūrimą.

  Plačiau: mylimi.lt apžvalga


 17. grazimoteris.eu


  Graži moteris - pažintys stambioms moterims ir dar šis tas...
  Pažinčių svetainė stambioms moterims, ieškančioms trumpalaikių ar ilgalaikių santykių ir norinčioms sutikti artimą sielą. Čia savo svajonių partnerę ar antrąją pusę ras tie, kurie žavisi gundančiais apvalumais ir nepripažįsta standartų, nes aistra kilogramų neskaičiuoja.

  Portalas skirtas ne tik naujoms draugystėms, bet ir geriau pažinti save, įgauti pasitikėjimo, maloniam bendravimui, diskusijoms forume. Taip pat rasite ir naudingų straipsnių bei patarimų sveikatos, mados bei stiliaus, psichologinėmis, santykių temomis. Nariams organizuojami ir uždari renginiai.

  Plačiau: grazimoteris.eu apžvalga


3 atsakymai į “Populiariausios nemokamos pažinčių svetainės Lietuvoje”

 1. Atgalinis pranešimas: Vanile.lt - Pažinčių bumas
 2. Atgalinis pranešimas: Bumo pažintys - Pažinčių bumas
 3. Atgalinis pranešimas: Karsti.lt - Pažinčių bumas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.