ys.lt

ys.lt

Svetainės adresas: ys.lt
Kaina: nemokamai (papildomos paslaugos apmokestintos)
Kategorijos: lietuviškos pažintys, pažintys nemokamai

1 0

ys.lt apžvalga

Naujausios nuotraukos - Draugai ir pažintys, video filmai, žaidimai - ys.lt - 2015-11-27 12.38.43

Socialinis tinklas, skirtas dalintis įrašais su savo draugais, sekti savo miesto įrašus ir naujienas. Nors svetainė ir nėra pristatoma kaip pažinčių svetainė, tačiau svetainės nariai taip pat gali ieškoti pažinčių. Apžvalgos metus svetainėje buvo prisijungę 112 narių bei buvo patalpinta daugiau nei tūkstantis nuotraukų ir daugiau nei 4 tūkstančiai vaizdo įrašų.

Registruojantis svetainėje galima prisijungti per Facebook arba užpildyti anketą tiesiogiai svetainėje. Pildant anketą reikia nurodyti paskyros tipą, vartotojo vardą, el. pašto adresą bei slaptažodį. Sekančiame etape prašoma nurodyti jūsų vardą ir pavardę, lytį, gimimo datą, miestą, ūgį, svorį, akių ir plaukų spalvas. Taip pat siūloma nurodyti rūkymo ir alkoholio vartojimo įpročius, savo pomėgius ir mokymo įstaigas. Taip pat galima pateikti papildomą informaciją apie save ir įkelti nuotrauką. Šioje svetainėje skirtingai nei daugelyje kitų, nurodant papildomą informaciją apie save, tokią kaip akių ar plaukų spalva, ją reikia įrašyti pačiam, o ne pasirinkti iš meniu siūlomų variantų, todėl galite leisti pasireikšti ir savo fantazijai.

Prisijungus prie svetainės jūs galite apžvelgti svetainės informaciją Mano lenta puslapyje, kuris leidžia matyti populiariausius ir vertus dėmesio narius, taip pat savo profilio informaciją.

Svetainėje praleisti laiką galima skaitant informacijos srautą apie kitų narių veiksmus, peržiūrėti vaizdo įrašus, diskutuoti įvairiomis temomis svetainės forume, peržiūrėti kitų narių nuotraukas, rasti įdomių renginių, prisijungti prie grupių ir leisti laiką su bendraminčiais, skaityti kitų narių blogų įrašus arba rašyti savo blogą bei kurti ir dalyvauti kitų narių sukurtose apklausose. Svetainėje galima ne tik peržiūrėti kitų narių nuotraukas, bet ir balsuoti už jas Fotobalso nuotraukų vertinime. Jei mėgstate žaisti žaidimus, tai šioje svetainėje jūs galėsite pažaisti įvairių žanrų žaidimų.

Registracija svetainėje nemokama.

Privalumai

  • Plati funkcijų įvairovė

Trūkumai

  • Įkyrūs priminimo laiškai el. paštu

ys.lt naujienos