xpazintys.lt

X Pažintys logo - 2016-03-22 09.31.54

Svetainės adresas: www.xpazintys.lt
Kaina: nemokamai
Kategorijos: pažinčių skelbimai

0 0

X Pažintys apžvalga

X Pažintys - 2016-03-22 09.43.24

Nemokama pažinčių skelbimų svetainė norintiems draugauti.

Registruojantis svetainėje reikia nurodyti prisijungimo vardą ir el. pašto adresą, o slaptažodis jums bus išsiųstas el. paštu. Gavę slaptažodį, galite prisijungti prie svetainės ir tada jums pasiūloma užpildyti informaciją apie save: nurodyti savo vardą ir pavardę, kontaktinę informaciją bei pateikti trumpą savo aprašymą, tačiau šios informacijos pildyti nėra būtina.

Ieškoti pažinčių galima peržiūrint merginų ar vaikinų nuotraukas ir žinutes. Kontaktinė informacija nurodoma jų skelbimuose, todėl pažinčių paieškai nėra būtina registracija. Tačiau jei jūs norite paskelbti savo skelbimą ar nuotrauką, jums reikės užsiregistruoti.

Pažinčių skelbimų lenta perkrauta reklama tiek svetainėje, tiek naujuose naršyklės puslapiuose, kurie atidaromi automatiškai. Svetainė sukurta naudojant WordPress turinio valdymo sistemą ir ji yra labiau pritaikyta informacijos apie save skelbimui, o ne pažinčių paieškai.

Panašu, kad ši svetainė nėra labai aktyvi, be to nepritaikyta pažintims, todėl siūlome jums geriau pasinaudoti kitomis nemokamomis pažinčių svetainėmis.

Privalumai

  • Nemokama
  • Nereikalinga registracija norint susisiekti su dominančiais žmonėmis

Trūkumai

  • Nedaug aktyvių narių
  • Svetainė nepritaikyta pažinčių paieškai
  • Daug reklamos

XPazintys.lt naujienos