Tinder

Tinder
Download_on_the_App_Store_Badge_LT_135x40Google Play

24 3

Tinder apžvalga

Populiari pažinčių programėlė išmaniesiems įrenginiams, kurios pagalba daugiau nei 10 milijardų porų pasakė vienas kitam, kad patinka. Ši programėlė daugelyje pasaulio šalių yra populiariausia pažinčių paieškos programėlė.

Pažinčių paieška programėlės pagalba yra paprasta ir smagi – jums tereikia braukti pirštu per žmonių nuotraukas, kurie yra netoliese. Jei braukiate į dešinę, taip parodysite, kad jums tas žmogus patinka, jei brauksite į kairę, taip parodysite, kad šis žmogus jūsų nedomina. Kai tik kuriam nors iš jums patikusių žmonių patiksite jūs, gausite pranešimą „Match“, kad jūs tinkate vienas kitam į porą ir nuo to laiko galėsite bendrauti vienas su kitu. Jei jums kažkas labai stipriai patiko ir norite parodyti tam žmogui, kad jis jus domina, galite paspausti mėlyną žvaigždutę arba braukti nuotrauką į viršų ir taip nusiųsite „Super Like“ žinutę tam žmogui.

Tinder naudotis galėsite tik turėdami iOS ar Android mobiliuosius įrenginius, nes turėsite atsisiųsti pažinčių programėles. Taip pat reikalinga Facebook paskyra.

Norint pradėti naudotis programėle, jums tereikia atsisiųsti ją iš Apple App Store ar Google Play parduotuvės. Įdiegus programėlę jūsų mobiliajame įrenginyje, paleiskite programėlę ir tada jums bus pasiūlyta prisijungti pasinaudojus Facebook paskyra.

 

Tinder

Prisijungus jūs galėsite pasirinkti nuotraukas, kurias norite rodyti kitiems vartotojams, patalpinti aprašymą iki 500 simbolių, nurodyti savo darbą bei išsilavinimą. Taip pat galite prijungti Instagram paskyrą.

Nustatymų skiltyje galėsite nurodyti atstumą, kurio spindulyje esantys žmonės jums bus rodomi, taip pat ieškomo žmogaus lytį bei amžiaus intervalą.

Jei jūs norite sužinoti kiek „match“ turite, jums tereikia nueiti į susirašinėjimo skiltį pasirenkant mygtuką viršuje dešinėje pusėje ir ten matysite visus savo kontaktus, kurie patiko jums ir kuriems patikote jūs.

Neseniai programėlės kūrėjai pateikė galimybę ne tik susipažinti su žmonėmis pasimatymams, bet ir tiesiog rasti naujų draugų. Tam buvo pristatyta fukcija Tinder Social, kuri leis su draugais leisti laiką kartu ir tuo pačiu rasti kitas draugų grupes, kurios norėtų kartu leisti laiką.

Programėlė yra nemokama, tačiau jūs galite naudoti papildomomis funkcijomis įsigiję Tinder Plus. Tai suteiks jums galimybę bendrauti su žmonėmis bet kurioje pasaulio vietoje. Taip pat galėsite atšaukti savo pasirinkimą perbraukiant per nuotraukas bei turėsite daugiau Super Like galimybių.

Privalumai

  • Didelis populiarumas, todėl nuolat gausite nuotraukų vertinimui
  • Patogu ir lengvai naudojama
  • Reikalingos funkcijos nemokamos

Trūkumai

  • Dalis vartotojų nori išbandyti programėlę pramogai, o ne pažinčių paieškai
  • Veikia tik mobiliuosiuose įrenginiuose

Tinder naujienos


24 3