tavomeile.lt

tavomeile.lt - 2015-12-15 10.12.17

Svetainės adresas: tavomeile.lt
Kaina: nemokamai (papildomos funkcijos apmokestintos)
Kategorijos: lietuviškos pažintysnemokamos pažintys

10 5

tavomeile.lt apžvalga

Pažinčių portalas tavomeile.lt - 2015-12-15 10.12.45

Pažinčių svetainė, kuri anksčiau buvo žinoma kaip lindoamor.lt. Ji skirta ieškantiems antrosios pusės. Svetainės duomenimis, joje pažinčių ieškojo daugiau nei 240 tūkst. žmonių. Pažinčių paieška šioje svetainėje siūloma asmenims vyresniems nei 18 metų.

Prisijungti prie svetainės galima pasinaudojus savo Facebook profiliu arba užsiregistravus. Registruojantis reikia nurodyti savo el. pašto adresą, slaptažodį, vietovę, vardą, lytį ir amžių. Taip pat norintieji gali įkelti savo nuotrauką bei kontaktų sąrašą iš Facebook ir GMail.

Prieš ieškant pažinčių rekomenduojama įkelti nuotraukų bei detaliai užpildyti anketą tiek apie save, tiek apie ieškomą antrąją pusę. Ieškantiems pikantiškų pažinčių taip pat turėtų būti naudinga užpildyti pikantišką anketą, kurios klausimai susiję su intymiu gyvenimu. Norėdami sulaukti daugiau dėmesio, už papildomą mokestį galite paryškinti savo anketą.

Pažinčių ieškoti galima peržiūrinti naujausias, populiariausias ar lankomiausias anketas. Taip pat gali pagelbėti pažinčių paieška, kuri leidžia atrinkti anketas pagal pagrindinius bei keletą papildomų kriterijų.

Bendrauti svetainėje galima pasinaudojus laiškų sistema arba pokalbių funkcija. Nors svetainės autoriai teigia siekiantys kuo didesnio funkcionalumo pašalindami viską, kas nėra reikalinga pažinčių paieškai, tačiau leidžiantys laiką svetainėje, taip pat gali diskutuoti diskusijose.

Atkreipiame dėmesį, kad jūsų nuotrauka bei vardas gali būti panaudoti svetainės reklaminėje medžiagoje. Jei norėtumėte to išvengti, reikėtų atsisakyti savo sutikimo nustatymų puslapyje.

Registracija svetainėje nemokama ir pagrindinės jos paslaugos teikiamos nemokamai, tačiau norint naudotis papildomomis paslaugomis (naršymas be reklamos, nuotraukų didinimas ir pan.), reikės įsigyti papildomų paslaugų prenumeratą. Užsiregistravus suteikiama 24 val. prenumerata nemokamai, kuri leis išbandyti šią paslaugą ir įvertinti ar jums ji reikalinga, o patvirtinus savo el. pašto adresą, papildomai suteikiama dar 3 d. prenumerata.

Svetainės lankytojai pakankamai aktyvus, nes dar neužpildžius anketos iki galo, buvo gauta žinučių iš kitų narių.

Svetainė priklauso Latvijos bendrovei Hansa Interactive, kuri valdo pažinčių svetaines ir Latvijoje bei Estijoje. Tai suteikia galimybę bendrauti ir su žmonėmis iš šių šalių.

Privalumai

  • Šiuolaikiška išvaizda ir patogus naršymas
  • Aktyvūs lankytojai
  • Galimybė bendrauti nemokamai

Apmokėjimo būdai

  • SMS žinutė
  • Mokėjimo kortelė
  • Internetinė bankininkystė
  • PayPal

tavomeile.lt naujienos