PazintysSenjorams.lt

Pažintys senjorams

Svetainės adresas: www.pazintyssenjorams.lt
Kaina: nemokamai
Kategorijos: lietuviškos pažintysnemokamos pažintys

4 2

Pažintys senjorams apžvalga

Pažintys senjorams_ naujausia diskusijų tema - Lietuvos senjorai internete - 2015-12-11 10.55.00

Pažinčių svetainė skirta vyresniems nei 30 metų žmonėms.

Ši pažinčių svetainė savo funkcijomis bei tekstais yra panaši į Labai.lt pažinčių svetainę.

Registruojantis pažinčių svetainėje reikia nurodyti prisijungimo vardą, savo el. pašto adresą, slaptažodį, savo lytį bei gimimo dieną. Pateikus šią informaciją jums bus išsiųstas laiškas, kuriame bus informacija reikalinga patvirtinti elektroninio pašto adresą. Paspaudus laiške pateiktą nuorodą jūs patvirtinsite savo registraciją po kurios galėsite prisijungti prie svetainės.

Prisijungus prie svetainės rasite informaciją apie tai kaip naudotis svetaine. Svetainėje galima rasti pažinčių, diskusijų, pokalbių gyvai ir skelbimų.

Nariai gali užpildyti informaciją savo anketoje tik pateikiant būtiną informaciją, tačiau norintieji suteikti daugiau informacijos apie save turi galimybę tą padaryti labai detaliai.

Norintiems ieškoti pažinčių, galima pasinaudoti paieška, kuri leidžia atrinkti anketas pagal lytį, amžių, ūgį, svorį, horoskopo ženklą bei vietovę. Taip pat galima peržiūrėti bendrą ar prisijungusių narių sąrašą.

Svetainės diskusijų sritis yra neaktyvi, tačiau skelbimų srityje jie talpinami gana aktyviai.

Nors svetainėje dalis informacijos nėra patalpinta bei galima rasti neveikiančių nuorodų, tačiau panašu, kad jos nariai dalimi funkcijų naudojasi, todėl tie ką domina pažintys su vyresniais 30 metų žmonėmis Lietuvoje gali rinktis šią svetainę.

Privalumai

  • Aiškiai apibrėžta kokiems nariams skirta svetainė
  • Daugeliu funkcijų galima naudotis nemokamai

Trūkumai

  • Dalis funkcijų neveikia

Pažintys senjorams naujienos