Pazintys.biz

Pazintys.biz logo

Svetainės adresas: www.pazintys.biz
Reitingas Lietuvoje: 34
Narių skaičius: 12 539 (2015-12-22)
Kaina: nemokamai
Kategorijos: lietuviškos pažintysnemokamos pažintys

4 1

Pazintys.biz apžvalga

Pazintys - 2015-12-22 09.18.29

Pažinčių svetainė siūlanti lengvas internetines pažintis 100% nemokamai.

Registruojantis svetainėje tereikia nurodyti prisijungimo vardą, el. pašto adresą, slaptažodį, lytį ir gimtadienį. Pateikus šiuos duomenis jums bus išsiųsta žinutė el. paštu, kurioje rasite kodą savo anketos patvirtinimui.

Prisijungus prie svetainės jums pasiūloma užpildyti savo anketą. Papildomai prie to, ką nurodėte registracijos metu, jums privaloma nurodyti šalį ir miestą. Jei norite, jūs taip pat galėsite įkelti nuotrauką, trumpą prisistatymą ar ilgesnį aprašymą anketoje, taip pat patalpinti detalią informaciją apie savo išvaizdą, pomėgius ir pan. Svetainėje jūs taip pat galite visiems nariams rodyti savo kontaktinę informaciją, kas yra draudžiama daugelyje kitų svetainių.

Pažinčių svetainėje galima ieškoti peržiūrint kitų narių anketas, kurios rūšiuojamos pagal lytį, prisijungimo būseną bei galite peržiūrėti tuos narius, kurie apsilankymo dieną švenčia gimtadienius bei yra neseniai užsiregistravę svetainėje. Taip pat pažinčių ieškoti galima pasinaudojus paieška ir atrinkti anketas pagal lytį, amžių, horoskopo ženklą ar vietovę.

Svetainė skirta tik pažinčių paieškai ir siūlo visas pagrindines pažinčių svetainei reikalingas funkcijas nemokamai. Žinutes taip pat galima rašyti nemokamai.

Panašu, kad pažinčių svetainė nėra aktyvi, nes pirmame svetainės puslapyje pateikiamame nuotraukų, už kurias buvo labiausiai balsuojama praeitą savaitę, sąraše buvo tik viena nuotrauka. Taip pat apžvalgos metu nebuvo nei vieno prisijungusio žmogaus. Todėl šia svetaine gali naudotis visi, kurie nenori skirti pinigų pažinčių paieškai, tačiau gali susitaikyti su tuo, kad vartotojų aktyvumas yra ypatingai mažas, bei jiems nėra reikalingos jokios papildomos funkcijos, kurias siūlo kitos pažinčių svetainės, tokios kaip draugas.lt pažintys ar pan.

Privalumai

  • Nemokama

Trūkumai

  • Nedaug aktyvių narių

Pazintys.biz naujienos