Meilužiai.lt

Meilužiai.lt logo

Svetainės adresas: meiluziai.lt
Kaina: nemokamai
Kategorijos: lietuviškos pažintys, nemokamos pažintyspažintys suaugusiems

11 1

Meilužiai.lt apžvalga

Sex pazintys, xxx pazintys, erotines pažintys suaugusiems - Find dates here! - 2016-01-08 10.28.16

Pažinčių svetainė tik suaugusiems.

Prisijungti prie svetainės galima pasinaudojus Facebook profiliu arba užpildant registracijos formą svetainė. Registruojantis jums reikia nurodyti savo naudotojo vardą, elektroninio pašto adresą, slaptažodį, savo bei ieškomo žmogaus lytį. Nurodant lytį galima registruotis ir kaip porelė bei ieškoti kitų porelių.

Sekančiame registracijos žingsnyje reikia pateikti savo vardą, vietą, kokių pažinčių ieškote, savo gimimo datą, pateikti informaciją apie savo išvaizdą, gyvenimo būdą bei įkelti savo nuotrauką.

Prisijungus prie svetainės, pirmajame puslapyje jums pateikiama informacija apie tolimesnius rekomenduojamus žingsnius, taip pat galite matyti karštojo sąrašo narius, savo nuorodas bei rekomenduojamus narius. Taip pat jūs galite matyti savo kreditų skaičių bei anketą kitų narių paieškai. Deja, bet apžvalgos metu nebuvo pateiktas nei vienas rekomenduojamas vartotojas, o tai rodo, kad svetainė dar neturi pakankamai didelės vartotojų bazės.

Kitų narių paieškai galite pasinaudoti greitąja arba detalia paieška, kuri leis atrinkti kitų narių anketas pagal įvairius kriterijus.

Vartotojai gali svetainėje ne tik ieškoti pažinčių, bet ir įkelti bei peržiūrėti kitų narių įkeltas nuotraukas bei vaizdo įrašus. Taip pat yra galimybė prisijungti prie grupių, vienijančių bendrų interesų žmones. Lankytojai turi galimybė ir kurti apklausas kitiems nariams bei atsakyti kitų narių klausimus. Taip pat suteikiama galimybė vertinti kitų narių nuotraukas.

Svetainės nariai žinutes kitiems nariams gali siųsti bei naudotis kitomis svetainės funkcijomis nemokamai, tačiau jiems siūloma ir VIP narystė, kuri leidžia paslėpti reklamos rodymą.

Svetainė naudoja Skadate pažinčių svetainių programinę įrangą, todėl labai panašių svetainių galima rasti ir daugiau. Tačiau apžvalgos metu svetainėje buvo daug klaidų tiek vertime, tiek svetainės nustatymuose. Taip pat dalis teksto buvo pateikiama anglų kalba.

Nors bendrauti su kitais nariais šioje svetainėje galima nemokamai, tačiau tikimybė, kad pavyks greitai rasti pažinčių, yra labai nedidelė dėl jos lankytojų neaktyvumo. Todėl pažinčių siūlome ieškoti kitose sex pažinčių svetainėse.

Privalumai

  • Nemokama

Trūkumai

  • Daug vertimo klaidų
  • Būtina įkelti nuotrauką
  • Labai mažai registruotų narių

Mokamos narystės privalumai

  • Galimybė paslėpti reklamą

Meilužiai.lt naujienos