Karsti.lt

Karsti.lt logo

Svetainės adresas: www.karsti.lt
Kaina: nemokamai
Kategorijos: lietuviškos pažintysnemokamos pažintyspažintys suaugusiems

2 2

Karsti.lt apžvalga

Erotinės sex pažintys suaugusiems - Karsti.ltNemokamas pažinčių portalas suaugusiems, norintiems pabendrauti intymiomis temomis, peržiūrėti erotinių nuotraukų ar vaizdo įrašų, žaisti žaidimus, dalyvauti konkursuose ar surasti partnerį su kuriuo bus galima įgyvendinti slapčiausias fantazijas.

Registracija svetainėje nemokama ir tam užtenka užpildyti anketą bei patvirtinti savo el. pašto adresą. Anketoje prašoma nurodyti savo vardą, lytį, gimimo datą, el. pašto adresą ir slaptažodį. El. pašto patvirtinimui jums reikia paspausti ant elektroniniu paštu išsiųstos nuorodos. Patvirtinus el. pašto adresą jums reikės užpildyti dar vieną anketą apie save bei jūsų paieškas. Po šios informacijos pateikimo jūs galite prisijungti prie pažinčių puslapio.

Norėdami sulaukti daugiau dėmesio, jūs galite įkelti savo nuotrauką. Jei pažinčių norite ieškoti aktyviai, tą galite daryti pasinaudoję paieškos funkcija, kuri leidžia atrinkti anketas pagal lytį, miestą, amžių bei nuotrauką. Taip pat galite peržiūrėti prisijungusių bei naujausių narių anketas. Svetainėje yra pateikiami populiariausių merginų ir vaikinų topai. Be to nariai taip pat gali skelbti žinutes karštojoje linijoje.

Bendravimas svetainėje yra nemokamas, todėl galima bendrauti be apribojimų.

Svetainė veikia pakankamai greitai ir stabiliai, taip pat nepastebėta techninių klaidų. Pavyko pastebėti tik keletą gramatinių klaidų, bet tai netrukdo naudotis svetainės paslaugomis.

Svetainės apžvalgos metu svetainėje buvo apie 1800 anketų ir daugiau nei 50 prisijungusių narių.

Privalumai

  • Stabilus ir greitas svetainės veikimas
  • Nemokama

Trūkumai

  • Gramatinės klaidos
2 2

Karsti.lt naujienos