juodasis-deimantas.lt

Juodasis Deimantas logo - 2016-03-21 12.30.19

Svetainės adresas: www.juodasis-deimantas.lt
Reitingas Lietuvoje: 37
Kaina: nuo 1 200 Lt (347,54 EUR)
Kategorijos: lietuviškos pažintys

4 9

Juodasis Deimantas apžvalga

Juodasis Deimantas - 2015-01-24 18.48.56

Aukščiausios klasės vienišų žmonių pažinčių klubas, kuris skelbiasi esantis brangiausias lietuviškas pažinčių portalas. Jis skirtas 30-60 metų amžiaus žmonėms, ieškantiems ne vienadienių santykių ir kurie vertinami pagal specialią metodiką.

Šioje svetainėje vykdoma atranka, todėl jos nariais gali tapti ne kiekvienas. Norint įstoti į klubą reikia užpildyti anketą, kurią užpildžius jūsų narystė gali būti patvirtinta arba atmesta. Vėliau reikės atsiųsti savo pageidavimą įstoti į klubą el. paštu ir su jumis susitiks svetainės atstovas, kuris įvertins jūsų tinkamumą klubui. Pažinčių svetainės pirmieji atrankos etapai yra nemokami, tačiau jei jūs patenkate į klubą už paslaugas reikės mokėti. Jums bus pasiūlyta kruopščiai atrinkta duomenų bazė, mokymai, asmeninės konsultacijos ir pan.

Narystė svetainėje kainuoja 1500 Lt moterims ir 1200 Lt vyrams. Jos trukmė neribojama, tačiau ypatingu atveju ji gali būti nutraukta.

Svetainės lankomumas yra nedidelis, su svetainės darbuotojais galima susisiekti tik el. paštu, todėl gali būti rizika, kad svetainė neveikia arba yra tiesiog būdas uždirbti pinigų nesuteikiant realios vertės. Dėl šių priežasčių siūlome naudotis kitomis pažintimis Lietuvoje.

Privalumai

  • Aiški auditorija

Trūkumai

  • Brangi
  • Neaiškus pažinčių rezultatas

Mokamos narystės kaina

  • Vyrams – 1 200 Lt
  • Moterims – 1 500 Lt

Juodasis Deimantas naujienos