Ieškautaves.lt

Ieškautaves.lt logo

Svetainės adresas: ieskautaves.lt
Reitingas Lietuvoje: 20
Kaina: nemokamai
Kategorijos: lietuviškos pažintysnemokamos pažintys

7 0

Ieškautaves.lt apžvalga

Naujos pažintys internetu - Ieskautaves.lt - 2015-12-28 12.14.35

Lietuviška pažinčių svetainė ieškantiems antrosios pusės. Ji skirta tik 18 metų ir vyresniems žmonėms. Remiantis svetainėje pateikiama statistika daugiausiai, t.y. net 49% svetainės narių domina ilgalaikiai santykiai.

Registruotis svetainėje galima prisijungiant savo Facebook paskyra arba užpildant anketą. Registracijos anketa panaši kaip ir daugelyje svetainių ir registruojantis jums reikia nurodyti savo vardą, el. pašto adresą, lytį, miestą, gimimo datą ir slaptažodį. Sekančiame registracijos etape reikės nurodyti savo ūgį, kūno sudėjimą, akių ir plaukų spalvas bei kokios pažintys jus domina. Pateikus šią informaciją jūsų registracija baigta, tačiau dar siūloma įkelti savo nuotrauką, nes tai leidžia padidinti jūsų anketos populiarumą. Taip jūs galite pridėti platesnį savo aprašymą.

Savo profilyje jūs galite peržiūrėti kuriems nariams jūs patinkate bei kurie nariai patinka jums, o taip pat žmonių su kuriais jūs draugaujate ar norite draugauti.

Norėdami ieškoti pažinčių, jūs galite peržiūrėti pažinčių ieškančius portalo narius ir atrinkti jų anketas pagal lytį, miestą, amžių. Taip pat jūs galite peržiūrėti kitų narių nuotraukas.

Bendrauti su nariais galite siųsdami žinutes, tačiau jas siųsti galite tik tiems nariams, kurie jums patiko ir jūs patiko jiems.

Privalumai

  • Šiuolaikiškas dizainas
  • Galimybė bendrauti su žmonėmis, kurie jums patinka

Trūkumai

  • Būtina nuotrauka bendravimui

Kiti įrašai apie Ieškautaves.lt