grazimoteris.eu

Graži moteris logo

Svetainės adresas: grazimoteris.eu
Reitingas Lietuvoje: 30
Narių skaičius:
 384 (2016-06-08)
Kaina: nemokamai
Kategorijos: lietuviškos pažintys, nemokamos pažintys

0 0

Graži moteris apžvalga

Graži moteris - pažintys stambioms moterims ir dar šis tas...

Pažinčių ir bendravimo svetainė stambioms moterys, kurios ieško tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių santykių.

Registruotis svetainėje galima užpildant anketą ir nurodant savo vardą, vartotojo vardą, el. pašto adresą, slaptažodį bei patvirtinus sutikimą su svetainės taisyklėmis. Sekančiame etape reikia pateikti daugiau informacijos apie save: lytį, gimimo datą, išsilavinimą, dabartinės veiklos statusą, šeimyninę padėtį, paieškų tikslą, zodiako ženklą bei vietovę. Taip gali papildomai aprašyti save ir nurodyti savo hobius. Pateikus šią informaciją, jums siūloma įkelti savo nuotrauką, bet šį etapą galite ir praleisti.

Pateikus visą šią informaciją, jums bus išsiųsta el. paštu nuoroda, kurią aplankę patvirtinsite savo el. pašto adresą ir narystę.

Pagrindiniame pažinčių puslapyje galėsite matyti svetainės narių įvykius bei skelbti savo naujienas.  Pažinčių ieškoti galite peržiūrėdami visų narių sąrašą, kurį galima rūšiuoti pagal naujumą arba abėcėlę. Taip pat galima rodyti tik paryškintus narius. Norintys detalesnės paieškos, gali pasinaudoti išplėstine paieška, kuri leidžia atlikti paiešką pagal 12 kriterijų.

Jums patinkančius narius galima kviesti draugauti ar siųsti žinutę. Žinučių siuntimas svetainėje nemokamas.

Papildomai svetainės nariai gali peržiūrėti narių nuotraukas, vaizdo įrašus bei įvykius. Taip pat svetainėje talpinamos naujienos ir straipsniai sveikatos, mados, patarimų temomis bei organizuojami konkursai.

Svetainėje daug meniu punktų ar kitos informacijos yra su gramatinėmis klaidomis arba palikta anglų kalba. Be to svetainėje buvo reklamuojama kulinarijos gaminių įmonė.

Nepaisant to, kad svetainė yra nemokama, bet jos pagalba tikimybė rasti pažinčių yra labai maža, nes svetainės nariai nėra aktyvūs (naujausi narių veiksmai apžvalgos metu buvo mėnesio senumo), be to svetainės narių skaičius nesiekia 400 žmonių.

 

Privalumai

  • Specializuota pažinčių svetainė su aiškiai išskirta auditorija
  • Galimybė naudotis nemokamai

Trūkumai

  • Mažas narių skaičius
  • Neaktyvūs nariai
  • Gramatinės bei vertimo klaidos
  • Reklama

grazimoteris.eu naujienos