godate.lt

GO DATE - Sutik antrą pusę!

Svetainės adresas: www.godate.lt
Kaina: 15 EUR
Kategorijos: lietuviškos pažintys

0 0

GO DATE apžvalga

GO DATE - Sutik antrą pusę!

GO DATE nėra tipinė pažinčių svetainė, o labiau supažindinimo paslauga, kurios tikslas suorganizuoti dviejų žmonių pasimatymą, kurie prieš susitikimą žino vienas kito vardus ir juos siejančius dalykus.

Norint pradėti ieškoti pažinčių jums reikės užpildyti anketą, kurios pildymas jums nieko nekainuoja, išskyrus 20 minučių jūsų laiko. Anketoje turėsite nurodyti savo vardą, pavardę, gimimo datą ir ūgį.  Taip pat reikės atsakyti į įvairius klausimus, kurie pateikti skirtingomis formomis: dalį klausimų turėsite atsakyti tiesiog įrašydami atsakymą, daliai reikės pasirinkti iš pateiktų atsakymo variantų. Klausimai yra įvairūs, t.y. domimasi tiek jūsų pasitikėjimu savimi, tiek tokiais dalykais ar vaikštote per raudoną. Taip pat jums siūloma nurodyti ir informaciją apie savo norimą partnerį, savo svajones ir pan. Pateikus šią informaciją, jums reikės nurodyti savo telefono numerį ir elektroninio pašto adresą bei įkelti dvi nuotraukas.

Užpildžius anketą jūsų pateikti duomenys derinami su kitais pažinčių ieškančiais asmenimis pagal panašų požiūrį į pasaulį, santykius, vertybes, išvaizdą ir gyvenimo būdą. Atsiradus tinkamam kandidatui derinamas susitikimo laikas telefonu arba el. paštu. Suderinus susitikimo laiką jums reikės sumokėti 15 EUR mokestį už paslaugas ir keliauti į pasimatymą žinant asmens vardą bei jus siejančius dalykus, o naująją pažintį pažinsite pagal skiriamąjį ženklą, kurį jums praneš pažinčių organizatoriai.

Privalumai

  • Kitoks pažinčių būdas orientuotas į kokybę, o ne kiekybę

Trūkumai

  • Mokama
  • Ilgas pažinčių paieškų procesas

Mokamos narystės kaina

  • 1 pasimatymas – 15 EUR