Badoo

Badoo logo

Svetainės adresas: badoo.com
Kaina: nemokamai (papildomos funkcijos apmokestintos)
Kategorijos: tarptautinės pažintys

iOS programėlė: Badoo – Meet New People, Chat, Socialize
Google Play programėlė: Badoo – Sutik naujų žmonių
Windows Phone programėlė: Badoo

5 2

Badoo apžvalga

Sutik naujų žmonių „Badoo“, surask draugų, bendrauk, flirtuok

Viena populiariausių pažinčių svetainių pasaulyje, kuri jungia daugiau nei 326 mln. užsiregistravusių vartotojų. Daugiau nei 60 mln. prisijungia prie svetainės bent kartą per mėnesį. Be to, daugiau nei 400 tūkstančių naujų vartotojų prisijungia kasdien. Svetainė veikia 190 šalių bei 41 kalba. Tarp šių kalbų rasite ir lietuvių kalbą.

Prisijungti prie svetainės galima pasinaudojus Facebook, Twitter, MSN, VKontakte, Odnoklassniki, Yandex ir Mail.Ru paskyromis arba tiesiog užpildant anketą svetainėje. Registruojantis svetainėje pirmiausia reikės nurodyti savo lytį bei kokiu tikslu jungiatės prie svetainės. Galite pasirinkti, kad ieškote pokalbių, naujų draugų ar pasimatymų. Jei ieškote pasimatymų, turėsite nurodyti kokios lyties pažinčių ieškote. Pateikus šią informaciją jūsų bus paprašyta užpildyti trumpą anketą, kurioje reikės nurodyti savo vardą, gimimo datą, vietovę bei el. pašto adresą.

Pateikus šią informaciją, jums bus pasiūlyta pakviesti savo draugus iš savo el. pašto kontaktų sąrašo. Paslauga teikiama Outlook, Gmail, Yahoo! bei dar daugiau nei 30 kitų įvairių el. pašto paslaugų vartotojams. Leidus pakviesti savo draugus, jiems bus išsiųstas pakvietimas prisijungti prie svetainės. Jei jie jau yra Badoo vartotojai, jie gaus pranešimus apie tai, kad jūs prisijungėte prie svetainės. Jei nenorite kviesti savo draugų, šį žingsnį galite praleisti.

Sekančiame etape jums bus siūloma įkelti savo nuotrauką, kurią galima įkelti iš Facebook, Instagram, Google+ ar VKontakte bei savo kompiuterio. Taip pat jūs turite galimybę nuotraukos nekelti, bet nepamirškite, kad profiliai be nuotraukų sulaukia daug mažiau dėmesio.

Norint užbaigti registraciją, jums reikės patvirtinti savo el. pašto adresą. Tai galite padaryti paspaudę nuorodą laiške, kuris buvo išsiųstas jūsų nurodytu el. pašto adresu. Patvirtinus el. pašto adresą, jums bus išsiųstas jūsų slaptažodis ir jūs galėsite pradėti ieškoti pažinčių.

Prisijungus svetainėje jūs galėsite matyti jūsų kriterijus atitinkančių potencialių pažinčių nuotraukas skiltyje „Netikėti susitikimai“. Jūs galėsite parodyti savo simpatiją arba atmesti kaip nepatinkančias. Tam jums reikės įkelti savo nuotrauką. Prieš vertinant galite peržiūrėti ir nario profilį bei kitas nuotraukas. Jūs galite pakoreguoti filtrus, kurie rodys tik jus dominančios lyties ar amžiaus žmonių nuotraukas.

Kitas pažinčių paieškos būdas yra pasinaudojus „Žmonės netoliese“ funkcija, kuri leidžia matyti jus dominančių pažinčių, kurios yra netoliese, nuotraukas.

Susirašinėti su kitais nariais galite nemokamai, jei esate įkėlęs savo nuotrauką.

Skiltyje „Tu patikai“ galite peržiūrėti žmones, kuriems patikote bei atitikimų sąrašą. Skiltyje „Favoritai“ galite peržiūrėti žmonių, kurie jus mėgsta bei žmonių, kuriuos mėgstate jūs, sąrašą. Norėdami sužinoti, kas peržiūrėjo jūsų profilį, tą galėsite padaryti „Lankytojai“ skiltyje.

Prieš pradedant aktyvias pažintis siūlome užpildyti savo profilį. Savo profilyje galite nurodyti savo darbą bei išsilavinimą, vietovę, draugų sąrašą, pomėgius, kalbas bei asmeninę informaciją. Taip pat papildomai galite įkelti nuotraukų bei patvirtinti savo profilį įkeliant nuotrauką, nurodant telefono numerį, įvairius socialinius tinklus ar įvedant mokėjimo kortelės duomenis.

Svetainės lankytojai gali gauti įvairių apdovanojimų, kurie suteikiami už aktyvumą ir populiarumą svetainėje, pvz. galite laimėti apdovanojimą pasinaudojus Badoo 7 dienas per savaitę ar balsavus už 1000 žmonių per savaitę.

Prie jūsų profilio bus rodomas jūsų populiarumas svetainėje, kurį galite padidinti įsigydami papildomų paslaugų. Taip pat galite įsigyti Super galių ar VIP narystę.

Kreditai jums suteiks galimybę pakilti į pirmąją vietą skiltyje „Žmonės netoliese“, padidinti rodymo dažnumą žaidime „Netikėti susitikimai“, pridėti smagių emocijų prie žinučių, nusiųsti dovanėlę ar pranešti visiems, kad esate prisijungęs.

Super galios jums suteiks galimybę prisijungti prie žmonių, kurie jus mėgsta, pirmam bendrauti su populiariais vartotojais, sužinoti, kas jus pridėjo prie favoritų, atšaukti neigiamus balsus „Netikėtuose susitikimuose“, peržiūrėti profilius nematomai ir keletas kitų funkcijų.

VIP narystė jums suteiks galimybę matyti tik populiariausius žmones bei jūs būsite parodyti visiems „Netikėtuose susitikimuose“, aukščiau būsite matomi „Žmonės netoliese“ bei gausite visas Super galias.

Papildymas 2016-11-30: Galimybės įsigyti VIP narystę nebeliko. Tačiau išliko galimybė įsigyti Super galias bei kreditų.

Privalumai

 • Daug aktyvių lankytojų
 • Galimybė naudotis nemokamai
 • Paprastas ir aiškus naršymas svetainėje
 • Lietuvių kalba

Trūkumai

 • Brangi mokama narystė

Mokamos narystės privalumai

 • Galimybė sužinoti, kas norėtų su jumis susitikti
 • Galimybė išskirti savo žinutes
 • Galimybė pamatyti kieno favoritu tapote
 • Galimybė atšaukti savo balsą
 • Galimybė būti nematomu
 • Galimybė pirmam kalbėtis su naujais vartotojais
 • Galimybė tapti populiariausiu vartotoju

Mokamos narystės kaina

 • 1 savaitė – 2,06 – 3,5 EUR
 • 1 mėnuo – 11,99 EUR
 • 3 mėnesiai – 27,99 EUR
 • 6 mėnesiai – 41,99 EUR
 • Neribotam laikui – 69,99 EUR (tik mokant Paypal)

Apmokėjimo būdai

 • Kreditinė kortelė
 • Paypal
 • SMS

Badoo naujienos