18plius.lt

18plius.lt logo

Svetainės adresas: www.18plius.lt
Kaina: nuo 1,45 EUR
Kategorijos: lietuviškos pažintyspažintys suaugusiems

5 1

18plius.lt apžvalga

Pažintys 18plius.lt - 2015-12-23 09.42.04

Erotinių pažinčių suaugusiems svetainė, ieškantiems sau tinkamų draugų ar partnerių pokalbiams arba susitikimui.

Svetainėje registruojantis reikia nurodyti savo slapyvardį, su kuo norėtumėte susipažinti, nurodyti savo lytį (pažinčių galite ieškoti ir kaip pora), nurodyti savo slaptažodį, savo gimimo datą, el. pašto adresą, ieškomų žmonių amžių, savo pomėgius, pasirinkti savo šalį bei nurodyti miestą ir įkelti nuotrauką. Atkreiptinas dėmesys, kad nuotraukos įkėlimas yra būtinas be kurio nėra leidžiama toliau tęsti registracijos. Sekančiame registracijos žingsnyje prašoma nurodyti jūsų vardą, antraštę, pasirinkti kokių pažinčių ieškote ir trumpai apibūdinti save, galite nurodyti savo profesiją, vaikų skaičių, kūno sudėjimą.

Prisijungus prie svetainės jūs galite matyti savo puslapį, kuriame pateikiama informacija apie naujausius kitų narių veiksmus.

Naujiems nariams siūloma įkelti savo vaizdo įrašų, sudalyvauti apklausoje bei įsigyti auksinę narystę, kuri suteiks galimybę matyti kitų narių nuotraukas, siųsti žinutes bei naudotis daugeliu kitų svetainės funkcijų, be kurių jūs negalėsite tinkamai naudotis svetainės paslaugomis.

Svetainės nariai gali pasinaudoti My matches funkcija, kuri jums pasiūlo tinkamus narius, taip pat galite peržiūrėti savo kaimynų, naujų narių ar žmonių švenčiančių gimtadienius sąrašą. Ieškantys pažinčių gali pasinaudoti greita paieška, tačiau tam taip pat reikalinga auksinė narystė. Taip pat suteikiama galimybė pasinaudoti detalia paieška, kuri leidžia atrinkti anketas beveik pagal visus kriterijus, o taip pat galima ieškoti kitų narių pagal slapyvardį arba raktinį žodį.

Taip pat siūlomos ir papildomos funkcijos, kurios leidžia palengvinti paieškas, tokios kaip kitų narių anketų pažymėjimas, kuris leidžia jums patinkančius narius matyti vienoje vietoje. Galima peržiūrėti savo draugų sąrašą.

Svetainės lankytojai gali rašyti blogą, diskutuoti forume, dalyvauti renginiuose, bendrauti online pokalbiuose.

Panašu, kad svetainė nėra aktyvi ir joje pažinčių rasti būtų gana sudėtinga. Apžvalgos metu ankstesnis kito nario veiksmas buvo atliktas prieš daugiau nei 8 valandas, o tai gali rodyti, kad svetainės nariai nėra aktyvūs. Gali būti, kad viena iš priežasčių yra butinybė įkelti nuotrauką, nes ne visi intymių pažinčių ieškotojai nori atskleisti savo tapatybę visiems jos nariams. Taip pat bazinių svetainės funkcijų naudojimas tik įsigijus auksinę narystę gali stipriai mažinti jos populiarumą. Kadangi bendravimui su kitais nariais žinutėmis reikalinga mokama narystė, siūlytume labai stipriai apsvarstyti ar verta naudotis šia svetaine, nes Lietuvoje yra pakankamai ir kitų lietuviškų erotinių pažinčių suaugusiems svetainių, kuriose paslaugos teikiamos nemokamai arba jų nariai yra žymiai aktyvesni ir jūsų turite didesnę galimybę rasti naujų pažinčių.

Privalumai

  • Daug įvairių funkcijų

Trūkumai

  • Nedaug aktyvių narių
  • Mokama
  • Būtinybė įkelti nuotrauką

Mokamos narystės kaina

  • 15 dienų – 1,45 EUR
  • 30 dienų – 2,89 EUR
  • 60 dienų – 5,50 EUR
  • 90 dienų – 8,10 EUR
  • 180 dienų – 15,90 EUR

Apmokėjimo būdai

  • Elektroninė bankininkystė

18plius.lt naujienos